AFGANİSTAN NAKLİYE

Metronak, afganistana nakliye konusunda uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle Afganistan nakliye , Afganistan taşıma, Afganistan Parsiyel ve Afganistan lojistik, hizmetlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde Afganistan'a taşır.

METRONAK teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı - satıcı ve işveren - iş gören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Kendi öz varlığımız olan araçlarla Afganistan nakliye , Afganistan taşıma, Afganistan Parsiyel ve Afganistan lojistik, Birleşik Devletler Topluluğu, Türk Cumhuriyetleri , Ortadogu ülkelerine, Avrupaya ve yurtiçi pazara taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup,hasarlarını teminat altına alabilmek için , taşımalarımızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsaminda yapılmaktadır.

Afganistan karayolu taşımacılığı, Afganistan nakliye , Afganistan taşıma, Afganistan Parsiyel ve Afganistan lojistik, hizmetinde uzman kadromuz size bir telefon kadar yakın. 0324 239 25 25 nolu telefondan ilgili departmanla ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Afganistan'da nakliye yapılan başlıca iller; Badahşan, Herat, Kabil, Kapisa, Daykundi, Farah

 
 
Metronak Teks. Uluslararası Taşımacılık İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
© 2015 | Sitedeki yazı ve görseller izin alınmaksızın kopyalanıp kullanılamaz. / Tasarım: TBTajans