DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Metronak olarak yüklerinizi tüm dünyaya taşımaya hazırız. 1998'den beri en güçlü hatlarla beraber çalışıp gönderileriniz için en uygun çözümleri sunmaktayız. Bu sayede deniz taşımalarınız için uygun fiyatlar sunup taşımacılık yükünü üzerimize alıyoruz.

Deniz İthalat;

Haftalık düzenli seferlerle dünya limanlarından Türkiye'ye komple konteyner (FCL) taşımaları. Haftalık düzenli seferlerle ana limanlardan Türkiye'ye grupaj konteyner (LCL) taşımaları. Incoterms 2000 kapsamındaki terimler çerçevesinde her türlü taşıma organizasyonu (Exworks, FCA, FAS, FOB, CFR, CIF, CPT, CIP, DAF, DES, DEQ, DDU VE DDP) Multimodal / kombine taşımalar (deniz+uçak, kamyon+uçak, kamyon+deniz, kamyon+tren, v.b.) Kapıdan kapıya parsiyel taşımalar

Haftalık düzenli özel Tunus Parsiyel taşımaları.

Deniz İhracat;

Haftalık düzenli seferlerle Türkiye'den dünya limanlarına komple konteyner (FCL) taşımaları. Haftalık düzenli seferlerle Türkiye'den pek çok limana grupaj konteyner (LCL) taşımaları.Incoterms 2000 kapsamındaki terimler çerçevesinde her türlü taşıma organizasyonu (Exworks, FCA, FAS, FOB, CFR, CIF, CPT, CIP, DAF, DES, DEQ, DDU VE DDP). Multimodal / Kombine taşımalar (deniz+uçak, kamyon+uçak, kamyon+deniz, kamyon+tren, v.b.). Kapıdan kapıya parsiyel taşımalar.

Haftalık düzenli özel Tunus Parsiyel taşımaları.

 
 
Metronak Teks. Uluslararası Taşımacılık İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
© 2015 | Sitedeki yazı ve görseller izin alınmaksızın kopyalanıp kullanılamaz. / Tasarım: TBTajans