FİRMA PROFİLİ

2003 yılında Hüseyin Altıntaş tarafından kurulan Metronak Teks. Uluslararası Taşımacılık İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. uzmanlık alanına Avrupa ülkerini de eklemiştir. Metronak sahip olduğu C2 ve ( G ) belgeleriyle üyesi olduğu Und ile sektöründe kalıcı olduğunu ve ileriye yönelik vizyonu olduğunu göstermektedir. Firmamızın merkezi Mersin'de olup Türkiye nin tüm illerden yurt dışına taşımacılığını, nakliye ve nakliyat işlerini başarıyla yapmaktadır.

Başlıca faaliyet alanları Karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı ve konteyner taşımacılığı olan firmamız başta İran / Taşkent olmak üzere Özbekistan, Türkenistan, diğer Türki Cumhuriyetleri, Suriye ve Ortadoğuya lojistik hizmeti vermektedir.

Metronak Nakliye tamamı kendisine ait EURO 2, EURO 3 ve EURO 4 standartlarına uygun çevreye duyarlı U ve L tipi motorlu 150 araçlık tır filosu ile ağırlıklı olarak İran Nakliye, Irak Nakliye, Kazakistan Nakliye, Özbekistan Nakliye, Suriye Nakliye, Afganistan Nakliye, Rusya Nakliye, Almanya Nakliye, Benelux Nakliye, Fransa Nakliye, İtalya Nakliye, Avusturya Nakliye, İsviçre Nakliye, İngiltere Nakliye, Doğu Blok'u ülkeleri ve Türkiye Cumhuriyetler'e karşılıklı olarak direk taşımalar gerçekleştirmektedir. Firmamız araçlarımızda bulunan satellite uydu haberleşme sistemi ile müşterilerine online olarak Internet üzerinden araç ve yük takip edebilme hizmetleri de sunmaktadır.

 
 
Metronak Teks. Uluslararası Taşımacılık İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
© 2015 | Sitedeki yazı ve görseller izin alınmaksızın kopyalanıp kullanılamaz. / Tasarım: TBTajans