top
logo
Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)Farsi(Islamic)

Giriş Formu
Anasayfa
Hoşgeldiniz
Metronak Anasayfa PDF Yazdır e-Posta

İrana nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Metronak, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarakTahran'a ve diğer İran illerine lojistik faaliyetlerini sürdürmektedir. 1999 yılında Hüseyin Altıntaş tarafından kurulan Metronak Tekstil Uluslararası Taşımacılık İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. uzmanlık alanına Avrupa ülkerini de eklemiştir. Metronak sahip olduğu C2 belgesi ve üyesi olduğu Utikad, Roder, Und, Fiata ile sektöründe kalıcı olduğunu ve ileriye yönelik vizyonu olduğunu göstermektedir. Firmamızın merkezi Mersin'de olup İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve diğer büyük illerden yurt dışına taşımacılığını, nakliye ve nakliyat işlerini başarıyla yapmaktadır.

 

 

 

İrana Nakliye

İran'a nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak Tahran'a ve diğer İran illerine lojistik faaliyetlerini sürdürmektedir

 

 

 

Özbekistana Nakliye

Türki Cumhuriyetlerine olan ticaretin artması açısından Özbekistan stratejik olarak önem kazanan bir ülkedir. Metronak olarak Özbekistan'a nakliyehizmetimiz bulunmaktadır.

 

 

 

Türkmenistana Nakliye

Türki CumhuriyetlerindeTürkmenistan'a yapılan ihracat ve ithalatlarda karayolu taşımacılığı önemli lojistik koludur. Metronak ile Türkmenistan'a nakliyeherzamankinden daha kolay ve güvenli.

 

 

 

Suriyeye Nakliye

Yakın komşumuz olan Suriye ile aramızdaki güçlü ticaret bağları sayesinde Suriye'ye nakliye sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Suriye'ye nakliye Metronak güvencesiyle.

 

 

 

 

 

 


Harita Üzerinde Yer Araması İçin Daha Büyük Görüntüle

 

 

Anketler

En fazla yaptığınız taşımacılık türü?
 

Kimler Sitede

Şu anda 14 konuk çevrimiçi

İstatistikler

İçerik Tıklama Görünümü : 1597852

Yararlı Linkler

www.utikad.org.tr
UTİKAD ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMET ÜRETENLERİ DERNEĞİ
www.und.org.tr
ULUSLARARASI NAKLİYECİLER DERNEĞİ
www.kalder.org.tr
KalDer Türkiye Kalite Derneği
www.tuv-tgk.com
TÜV- Teknik Denetim Kurumu

bottom
top

Ülkeler

Ülkeler

Ülkeler

Ülkeler


bottom

Destekleyen TunçHost!!