İRAN NAKLİYE

Kendi öz varlığımız olan araçlarla İran nakliye, İran taşıma, İran Parsiyel, İran lojistik, Birleşik Devletler Topluluğu, Türk Cumhuriyetleri , Ortadogu ülkelerine, Avrupaya ve yurtiçi pazara taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Metronak, uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle iran nakliye yüklerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde iran'a taşır.

METRONAK teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı - satıcı ve işveren - iş gören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup,hasarlarını teminat altına alabilmek için, İran nakliye, İran Parsiyel, İran lojistik, İran taşımalarınızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsaminda yapılmaktadır.

Metronak, yüklerinizi İran'a uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle yüklerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşır.

İran karayolu taşımacılığı hizmetinde uzman kadromuz size bir telefon kadar yakın. İran Nakliye

 
 
Metronak Teks. Uluslararası Taşımacılık İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
© 2015 | Sitedeki yazı ve görseller izin alınmaksızın kopyalanıp kullanılamaz. / Tasarım: TBTajans