PAKİSTAN NAKLİYE

Metronak, uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle Pakistan nakliye, Pakistan taşıma, Pakistan lojistik, Pakistan Parsiyel yüklerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde Pakistan'a taşır.

METRONAK teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı - satıcı ve işveren - iş gören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Kendi öz varlığımız olan araçlarla Birleşik Devletler Topluluğu, Türk Cumhuriyetleri , Ortadogu ülkelerine, Avrupaya ve yurtiçi pazara taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için , Pakistan nakliye, Pakistan taşıma, Pakistan lojistik, Pakistan Parsiyel taşımalarımızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsaminda yapılmaktadır.

Pakistan karayolu taşımacılığı, Pakistan nakliye, Pakistan taşıma, Pakistan lojistik, Pakistan Parsiyel hizmetinde uzman kadromuz size bir telefon kadar yakın. 0324 239 25 25 nolu telefondan ilgili departmanla ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tüm Türkiye'den Pakistan'a nakliye yapılan başlıca iller; Türkiye Azad Keşmir, Türkiye Belucistan, Türkiye Punjab, Türkiye Sind

 
 
Metronak Teks. Uluslararası Taşımacılık İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
© 2015 | Sitedeki yazı ve görseller izin alınmaksızın kopyalanıp kullanılamaz. / Tasarım: TBTajans