RUSYA NAKLİYE

Metronak, uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle yüklerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde kendi öz varlığımız olan araçlarla, Rusya nakliye , Rusya taşıma, Rusya Parsiyel ve Rusya lojistik, hizmeti, Birleşik Devletler Topluluğu, Türk Cumhuriyetleri , Ortadogu ülkelerine, Avrupaya ve yurtiçi pazara taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmektedir.

METRONAK teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı - satıcı ve işveren - iş gören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için , Rusya nakliye , Rusya taşıma, Rusya Parsiyel ve Rusya lojistik,taşımalarımızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsaminda yapılmaktadır.

Rusya karayolu taşımacılığı hizmetinde uzman kadromuz size bir telefon kadar yakın. 0324 239 25 25 nolu telefondan ilgili departmanla ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rusya'da nakliye yapılan başlıca iller; Moskova, Saint Petersburg, Kazan, Kapisa, Tuapse

 
 
Metronak Teks. Uluslararası Taşımacılık İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
© 2015 | Sitedeki yazı ve görseller izin alınmaksızın kopyalanıp kullanılamaz. / Tasarım: TBTajans